Massaažid

 

Lümfimassaaž ehk manuaalne lümfidrenaaž

MassaažSee on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast, lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.

Lümfimassaaži kasutatakse näiteks alajäsemete veenilaiendite, lümfiteede ahenemisest tingitud tursete, rasedusaegsete tursete leevendamiseks, samuti ulatuslike operatsioonide (sh kasvajate) ja traumajärgsel perioodil. Lümfi pumbatakse kätega selle liikumise suunas. Pumpamist alustatakse alati kaelapiirkonnast. Võtted on kerged, spiraalsed, ringjad, pumpavad. Võte on nõrgalt suruv. Lümfimassaaz ei tohi tekitada valu ega nahapunetust. Liiga tugevad võtted võivad takistada lümfivoolu.

Lümfiringe aeglustub inimesel magades, samuti liikumisvaeguse, ülekurnatuse ja ühekülgse füüsilise töö puhul. Seda soodustavad mehaanilised takistused lümfiteedes, põletikulised protsessid ja organismi jahtumine. Lümfiringe aeglustumisel kuhjuvad slakid – vedelik, mis rõhub kudesid ja närvilõpmeid. Massaaži kaudu mõjustatakse nii rakke kui rakuvaheainet – vere ja lümfi ning sidekoe vedelikke. Samal ajal lükatakse jääkained veresoonte seinte juurde ja nii eemalduvad ka teised ained kiiremini. Toimub organismi puhastumine.

Vastunäidustused:

 • tromboos
 • südamepuudulikkus
 • kasvajad
 • rasked neeruhaigused
 • akuutsed põletikulised protsessid
 • tähelepanelik tuleks olla madala vererõhu, struuma, astma, suurte sünnimärkide puhul

Šokolaadimassaaž

Šokolaadi massaažSobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja otsivad võimalust enese eest hoolitseda.

Šokolaadil on eriline mõju meie kehale, nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt. Šokolaadi toimel vabanevad nn õnnehormoonid, paraneb enesetunne ja kiirenevad meie keha ainevahetusprotsessid.

Šokolaadimassaaž on tõeline nauding, millest jääb nahale meeldiv ja ahvatlev aroom.

 

 

 

Mikrovananemist ennetav massaažnäole

Näomassaž

Uus massaažitehnika: kombinatsioon Vene arstide välja töötatud võtetest ja Hispaania koolkonna autoriteedi Garcia võtetest.

Mikrovananemise spetsiaalne tehnika – manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinna ümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Massaažis keskendutakse terve naha funktsioonidele.

Enrique C. Garcia, hispaania koolkonna juht kasutab tehnika kasutamises sõrmeotsi.

Tähelepanu pööratakse diagnoosimisele ja üksikasjalikult struktuurse vananemise viisile, samuti kompleksele ja kombineeritud ravile

Kliendi kasu: naha üldine paranemine, tänu mikromõjule taastatakse kollageen ja elastsus kudedes, naha reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu.

Antitselluliitne massaaž

Antitselluliitne massažMassaazitehnika, mille eesmärk on parandada lipodistroofilisi muutusi naha ja nahaaluskoe peamisi avaldumisvorme, mis on elastsuse ja rakukudede muutumine nahas.Alustades tööd pealisnahalt retseptoorsel tasemel(stimuleerides nahka) ja pindmisel kapillaaride võrgustikul jõudes järk-järgult tselluliidi nahaaluse rasvkoeni, kaasates sügavalt kapillaaride võrgustikku. Seega suunatase rikutud lipidid liikuma, kiirendades lünfiringet.

See tehnika vastandub klassikalisele tugevale ja valulikule tselluliidimassaazile sellepoolest,et tehnika lõhub rasvade, soolade,lipiidide massi, mitte kudet ennast( klassikaliselt muljutakse kudet, võib tekkida isegi hemotoom, mis hakkab kapselduma takistades aktiivset lünfiringet, mis on ülioluline tselluliidi vähendamiseks).Uus massaazitehnika on kombinatsioon Vene arstide väljatöötatud võtetest ja Hispaania koolkonna autoriteedi Garcia võtetest.  käsivartel, reitel, põlvedel, kõhul, tuharatel.

 

Trimmiv massaaž uute massaaživõtetega

Trimmiv massaaž

Parim lahendus neile kes on läbi teinud kaalu languse (igas vanuses) või kelle nahas on aeglustunud kollageeni ja elastiini teke (30+), lõtvunud nahk käsivartel, reitel, põlvedel, kõhul, tuharatel.

Üldmassaazis kasutan UUT TEHNIKAT:kiired pindmised toniseerivad võtted vahalduvad sügavamatega, kloppivad liigutused vahelduvad vibreerivatega, kiired kloppivad võtted (radante, lehvik, käärid, hernetera, õmblusmasin…) aga aeglaste maandamistega (kinnas, lained…)

Massaažiõli sisaldab väärtuslikke MAASIKA, AALOE ja ROOSI ekstrakte- kõik selleks, et saavutada maksimaalne tulemus juba peale esimest seanssi!

Seda massaazhi võib teha ka veenilaiendite puhul. Vajadusel kannan protseduuri lõpus probleemsetele kohtadele jahutava geeli.

Kliendi kasu:

 • ainevahetus paraneb,
 • nahk on pringim,
 • verevarustus paraneb,
 • jääkainetest kiirem vabanemine,
 • saab kaasa kodused harjutused
 • toonuses naha
 •  hea enesetunde

Anu Vaba

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede 09.00 - 19.00

Laupäev 09.00 - 16.00

Ilm Pärnus
21°
few clouds
humidity: 60%
wind: 6m/s S
H 21 • L 21
Weather from OpenWeatherMap

  

anuvaba_kyljeriba