Iluravi ja ravi jalgadele

Soolatüügaste eemaldamine.

 

Pediküür

Wartner külmutab soolatüüka juure.Ei sobi diabeetikutele ja raseduse ajal. Jalataldade tüükad paiknevad enamasti üksikutena ja on sageli valulikud. Nad kasvavad mehhanilise surve tõttu sissepoole, olles ümbritseva nahaga suhteliselt tasapinnalised. Talla-alused tüükad võivad olla väga visad ja raskesti ravile alluvad.

 

Sissekasvavad küüned

Juhul, kui vajad abi sissekasvanud varbaküüntega tegelemisel. Selle probleemi puhul on üks võimalustest  BS klambri paigaldus.

BS klamber on klaasfiibermaterjalist. See on läbipaistev ja küünel vähe märgatav, aga võib ka lakkida.
Nende kasutamist võiks kaaluda ka liiga kumerate küünte puhul. 

Küüneprotees

Vajalik küüne osalisel puudumisel. Küüs ehitatakse üles meditsiinilise geeliga.  Küüneproteesi saab lõigata, viilida ja on lakitav.

Konnasilmade/ paksendite eemaldamine.

Konnasilmad on naha sarvkihi paksendid, mis tekivad paikset verevarustust halvendava ja sarvestumist soodustava surve või hõõrdumise tagajärjel Konnasilma moodustav paksenenud sarvkiht ulatub pärisnahasse ja tekitab närvilõpmetele surudes valu Jalgadel põhjustab konnasilmi kõige sagedamini ebasobiv, kitsas või hõõruv jalats Soodustavateks teguriteks on jalgade liighigistamine, lampjalgsus ja muud pöia kuju muutused

Küüneseene iluravi  kuivlihvimisega

Sobilik neile kellele on arst Loceryl lakiga ravi määranud.  Jalaseenesse tuleb suhtuda tõsiselt nagu igasse teise nakkushaigusse ning seda hoolega ravida. Ainult nii saab tülikast tõvest priiks ning kaob oht nakatada ennast ja teisi.

Spa hoolitsus jalgadele

Spa pediküürHooldusesse kuulub jalavann meresoolaga, pediküür, koorimine,kreemitamine, mask, massaazh jalapõhjale.

Anu Vaba

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede 09.00 - 19.00

Laupäev 09.00 - 16.00

Ilm Pärnus
20°
overcast clouds
humidity: 68%
wind: 6m/s SW
H 20 • L 19
Weather from OpenWeatherMap

  

anuvaba_kyljeriba