Dekoratiivkosmeetika

Näomaski tegemine

Spray-päevitus

Spray päevitusSee on uduvihmana kehale piserdatav päevitus. Seansil kasutatakse spetsiaalset kompressorit, mille abil katan kliendi keha ühtlaselt päevitusvedelikuga, mille peamiseks toimeaineks on suhkru derivaat dihüdroksüatsetoon (DHA), mida sisaldab ka suur osa isepruunistuvatest kreemidest.

DHA imendub naha pealmisesse kihti, kust see ei jõua vereringesse ega organismi üldisesse ainevahetusse. Reageerimisel naha pindmise kihi valkude ja aminohapetega, muudavad need värvi ja tekibki pruun jume. Meie nahaga toimub sama, mis poolekslõigatud õunaga. Kui jätta poolekslõigatud õun õhu kätte, muutub see pruuniks. Samamoodi reageerib naha ph DHA suhkrule.

Kuna spray-päevitus moodustub ainult naha pealmistes kihtides, ei võimenda see pigmendilaike ega tedretäppe, vaid ühtlustab jumet.

Sellist päevitusmeetodit ei soovitata vaid tolmuallergikutele.

 

Pakun õhtu-, pruudi-, foto ja päevameiki.

Kasutan “Mariia Gallandi”, “Kryolan”, “De Klie”ja “Cinema secrets” tooteid.

“Maria Gallandi” dekoratiivkosmeetika toodete hulgas on uus hästi kattev ja meeldva löhnaga jumestuskreem.

Kerge vedela teksduuriga, sobib köikidele nahatüüpidele jätab nahale ühtlase ja mati tulemuse.

Valikus 3 tooni.

 

 

Meigi eesmärk

Inimene on juba aastaid püüdnud oma väljanägemist parandada ja hoolitsetud välja näha, mistõttu pole dekoratiivkosmeetika kasutamine mitte üksnes väljapoole suunatud ilustamispüüe, vaid lisab ka enesekindlust.

Iga inimese nägu on isikupärane. Meigi ülesandeks ei ole inimese omapära muutmine, vaid ilusate joonte esiletõstmine ja ebakohtade peitmine; nõnda muutuvad ka kõige tavalisemad näojooned kauniteks ja loomulikult värsketeks.

Jumestus on heledate ja tumedate toonide mäng. Heledad toonid toovad esile, tumedad peidavad, seega saab luua illusioone, mis muudavad näo visuaalselt selliseks, nagu soovid.  Meik ei tohiks olla eesmärk omaette. Jumestuses peab pürgima vormi ja värvide harmoonilise kooskõla poole. Jumestusel on dekoratiivse ja enesetunnet parandava funktsiooni kõrval ka kaitsev ja kattev toime.

Anu Vaba

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede 09.00 - 19.00

Laupäev 09.00 - 16.00

Ilm Pärnus
21°
few clouds
humidity: 60%
wind: 6m/s S
H 21 • L 21
Weather from OpenWeatherMap

  

anuvaba_kyljeriba