Tasakaal

Dr. Lichioh Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlana, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

See kujutab endast kääritatud (fermenteeritud) toitu, mis sisaldab erinevaid piimhappebakterite tüvesid. Lisaks leidis ta, et selles segus sisalduvate piimhappebakterite jõud tulenes aastatepikkusest tavatemperatuuril kääritamisest, mis võimaldas headel bakteritel tugevamaks saada ning nõrgad bakterid hävitada.

Poes pakutav valmistoit ei sisalda ensüüme, seda leotakse „surnuks“ toiduks. Ensüümid hävinevad toodete ja toidu termilisel töötlemisel juba 48 kraadi juures. Kui inimesel kaob söögiisu või tekib väsimus peale söömist siis eelkõige räägib see sellest, et organismil ei jätku seedeensüüme. Ensüümid on kõige aktiivsemad temperatuuril 36-40 kraadi.

Düsbioos on keha pinnal või keha sees elunevate mikroobikoosluste tasakaalutusseisund.

Pärast 189 piimhappebakteri liigi omaduste võrdlemist, mis olid eraldatud paljudest erinevatest kääritatud toiduainetest ning arvukaid korduskatseid, tuvastas ta viimaks ühe piimhappebakteri, mille proteolüütiline aktiivsus oli ligikaudu 6,25 korda kõrgem kui tavalistel piimhappebakteritel. Tema avastatud piimhappebakter sai nimeks „TH10“. Dr Ohhira sai TH-10 teadusliku avastamise eest ka maineka Gusi rahupreemia.

 Proteaas – lõhustab valke peptiidideks ja aminohapeteks ning on põletiku vastase toimega.

Just fermenteeritud terviktoidud on need, mida keha tunneb ja vajab. Tulemuseks Dr. Ohhira OM-X probiootiline segu. Need tooted pakuvad lisatuge, mida vajame oma probiootilise tasakaalu taastamiseks.

https://www.ohhira.ee/auhinnad/

Anu Vaba

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede 09.00 - 19.00

Laupäev 09.00 - 16.00

Ilm Pärnus
25°
clear sky
humidity: 65%
wind: 3m/s SSW
H 25 • L 23
Weather from OpenWeatherMap

  

anuvaba_kyljeriba