Kosmeetiku workshop pühapäeval, 02.detsembril kell 14.00

Pühapäevaseks teemaks on tasakaalustava elustiili program. 

Pakun oma klientidele noorendava lifting massaazhi demo mis on 1 osa, uuest LIFT EKSPERT, näohooldusest. Teeme koos kosmeetikasarja Maria Galland treeneri Irina Mitjuhhinaga

Tasakaalustava elustiili programm

näojoogat, et seda siis oma igapäevarutiini sisse harjutada.

Teeme läbi kolm Lift up meiginippi uute sügis- talv Maria Gallandi  toodetega.

Antioksüdandid meie laual. Kohale lubas tulla HI MATCHA tee austaja ja maaletooja Kaspar Rabby. 

 Võimendame oma ilu seest poolt. 10 toitumisharjumust Sinu ilu säilitamiseks.

Kestvus kuni 2h hind ühele 5 eur, tuled sõbrannaga 8 eur kahele. Laual maitsev macha tee ja antioksüdandid.

Palun registreerige oma osavõtt helistades 55664073  Anule või kirjuta info@iluparnus.net. Kuna meie sponsor Maria Gallandi Tallinna esindus on lubanud üritust toetada kingitustega näohooldus toodetest, siis lisage lisaks osalusele oma näonaha tüüp ja – seisund. (komplektid komplekteeritakse vastavalt teie näonaha vajadusi arvestades. Näiteks: kuiv ja tundlik , rasune aga ketendav või normaalne kuid vananemis märkidega)

Miks meile seda vaja? Näojooga tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Protsessi käigus tugevdatakse ja lõdvestatakse näolihaseid, tehes kindlaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele, sealhulgas ka silmadele, kaelale ja õlgadele. Igapäevase kasutamise korral aitab see tõestatult vananemise vastu, parandab nahatooni, nahastruktuuri ja hoiab ära lõtvumise ning parandab naha kvaliteeti.

Rootslane Prof Dr. BERND KLEINE- GUNK on teaduslikult uurinud vananemise protsesse. Kuna ta on ka günekoloog teab ja tunneb  süvitsi naiste hormonaalseid muutusi 30+, 40+, 50+. Maria Gallandi labor teeb koostööd professoriga, et kasutada tema teaduseuuringuid oma vananemisvastaste kosmeetikatoodete väljatöötamisel ja- elustiiliprogrammi koostamisel.

Taimed toodavad sadu antioksüdante enda kaitseks. Nendest suur osa on ka inimestele kasulikud antioksüdandid, mida leidub juur- ja puuviljades, ravimtaimedes, vürtsides, pähklites ja täisteraviljades.Antioksüdandid toodavad puu- ja juurviljade eredad värvid ning oliiviõli, tee ja kohvi maitse. Kibedad ühendid toitudes on samuti potentsiaalsed antioksüdandid. Tee, kohv, oliiviõli, punane vein ja tume šokolaad on samuti antioksüdantide rikkad.

HI MATCHA on rohelise tee pulber mis laeb keha antioksüdantidega

 See valmib kõrgema klassi rohelise tee lehtedest, mis jahvatatakse ereroheliseks pulbriks. Kuid see pole lihtsalt roheline tee. Matchat valmistatakse ainult kõige parematest, varjus kasvatatud rohelise tee lehtedest, mis korjatakse käsitsi, kuivatatakse päikese käes ning jahvatatakse.

Keha puhastajatena on antioksüdandid keemilised ühendid, mis takistavad vananemist ja kroonilisi haigusi. Lihtsamalt öeldes – mida rohkem on kehas antioksüdante seda paremini suudab keha võidelda haiguste ja infektsiooniga. Üks tass himatcha rohelist teed sisaldab sama palju antioksüdante kui tavalise rohelise tee kümne tassi tõmmis.

Matchas sisalduv eriline amonihape L-teaniin tõstab keskendumis- ning õppimisvõimet, parandab mälu, vähendab ärevust ning tõstab tuju. L-teaniini aeglustab tee joomisel saadava koffeiini kehasse jõudmist ning tekitab pikema ning sujuvama energilaengu kuni 6 tunniks.

Olles peaaegu, et kalorivaba on matcha hea abivahend kaalulangetamisprogrammi juurde. Kiirendades ainevahetust ei tekita matcha kehas stressi – see ei tõsta vererõhku ega pulssi, alandab kolesteroolitaset muutes selle tervislikuks alternatiiviks teiste meditsiiniliste abivahendite ja kõrvalnähtudega vahendite asemele.

 

Anu Vaba

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede 09.00 - 19.00

Laupäev 09.00 - 16.00

Ilm Pärnus
8°
scattered clouds
humidity: 100%
wind: 4m/s SSW
H 6 • L 6
Weather from OpenWeatherMap

  

anuvaba_kyljeriba